Image

Житловий Комплекс ICEBERG II

Житловий комплекс ICEBERG II від компанії "Топаз" розташувався в 12 мікрорайоні, по вул. Інтернаціоналістів. Розвинена інфраструктура - головна перевага комплексу. У комплексі передбачено все, що необхідно жителю великого міста - ефективно розпланована площа, сучасні інженерні системи, утеплений фасад, безпечна територія двору, в якому юному поколінню завжди буде чим зайнятися на обладнаних спортивних і дитячих майданчиках.

Про комплекс ЖК ICEBERG II

Архітектурні особливості

   ЖК ICEBERG II поєднує в собі унікальність, надійність, красу, практичність будови. Сучасні комфортабельні планування гарантують зручність і затишок. Все продумано до дрібниць для Вашого комфорту. Квартири на будь-який смак. ICEBERG II від компанії "Топаз".
 ЖК ICEBERG II відповідає всім сучасним стандартам якості житлової багатоповерхівки. Будівля буде побудована з високоякісних матеріалів, матиме сучасний і унікальний дизайн. Дана споруда буде являти собою 16-поверховий житловий будинок, який є унікальним пректом в м.Суми.

Прибудинкова територія

     У проектуванні комплеса передбачені зони відпочинку, офісно-торгові приміщення, ігрові майданчики, які будуть розташовані на території комплексу. Сучасне житло, інфраструктура, транспортна розв'язка, садки і школи, дитячі майданчики і зелена зона для прогулянок - це те, що може запропонувати своїм покупцям ЖК ICEBERG II. Ставши власником житла в нашому комплексі, Ви отримаєте затишні, світлі, комфортабельні квартири в сучасному будинку.

Інфраструктура району

    Комфортному проживанню в цій частині міста сприяють цікава архітектура, невисока щільність забудови і просторі двори. Відмінно розвинена транспортна мережа. У зв'язку з достатньою кількістю новобудов, інфраструктура в цьому районі буде розвиватися масштабніше. Крім великої зеленої зони, район відрізняється розвиненою торгово-розважальною інфраструктурою. Тут знаходяться велика кількість магазинів, аптек, кафе, спортивних залів.
   Поруч «кипить» життя міста - торгові центри і супермаркети, кінотеатри і банки, інститути та медичні центри, кафе і ресторани, школи і дитячі сади - все найнеобхідніше для вашого комфортного життя.

ПЕРЕВАГИ ЖК ICEBERG II

Сучасний комплекс

  • Сучасна технологія будівництва
  • Екологічні матеріали
  • Комерційна нерухомість

Розвинена інфраструктура

  • Розважальні та освітні заклади
  • Район з найбільшим потенціалом розвитку

Транспортна доступність

  • Піша доступність до великої кількості установ.
  • Мережа громадського транспорту налічує більш ніж 12 маршрутів.

ОБРАТИ КВАРТИРУ В ЖК ICEBERG II

 Особливості
Будівля будується з монолітного залізобетону. В м Суми ТОПАЗ перші, хто використовує цю технологію в будівництві житлових будинків. Міжкімнатні стіни - з газобетону. У будівництві будинку використовуються сучасні технології утеплення, енергозбереження будинку на високому рівні. Оздоблення місць загального користування: стіни коридорів пофарбовані, підлога викладена плиткою, поручні - з нержавіючої сталі.
  Важлива відмінність від інших наших проектів: в даному проекті буде 2 сучасних ліфта (вантажний і пасажирський). Також буде 2 сходові клітини, одна з яких незадимлювана.
  Вікна - металопластикові, шестикамерний профіль, 3 скла, 2 з яких з енергозбереженням.

МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ ЖИТЛОВОГО КОМПЛЕКСУ ICEBERG II

ПЕРЕГЛЯНЬТЕ ІНШІ НАШІ ПРОЕКТИ

ЗАЛИШАЙТЕСЬ З НАМИ НА ЗВ'ЯЗКУ

Підпишіться на наші сторінки в соціальних мережах
Image
Copyright © 2021| TOPAZ. All Rights Reserved.