Житловий Комплекс STEEL HOUSE

До числа найсучасніших житлових будинків від компанії ТОПАЗ готовий приєднатися дім "Steel House" - яскравий архітектурний проект. Шикарні види на місто, оригінальні планування, близькість до соціально-побутових установ. Комплекс підійде тим, хто мріє знайти комфортний безпечний будинок.
     Молоді сім'ї чекають на яскраві однокімнатні квартири, сім'ї з дітьми гідно оцінять малометражні двокімнатні квартири, любителі простору оцінять наші трикімнатні планування. В ЖК Steel House  Ви обов'язково знайдете свою квартиру, навіть під найвибагливіший смак!

Про комплекс ЖК STEEL HOUSE

Image

Архітектурні особливості


      Steel House - відмінний варіант житла, який поєднує в собі красу і комфорт.
  
Будівля будується із монолітного залізобетону. Міжкімнатні стіни – з газобетону. У будівництві будинку використовують сучасні технології утеплення, енергозбереження будинку на високому рівні.
   Сучасна архітектура житлового комплексу - це не просто приємний вид фасадів, але й продумані планування квартир. Власники квартир у ЖК Steel House зможуть насолоджуватися не лише просторими квартирами, а й мальовничим краєвидом.

 

Інфраструктура району

   
    Головними перевагами ЖК STEEL HOUSE є піша доступність до освітніх та медичних закладів. Розвинута інфраструктура та транспортні розв'язки.На території ЖК будуть облаштовані ігрові дитячі майданчики, такoж зони для занять спортом. Поруч з комплексом - ідеальне місце для прогулянок всією сім'єю, далеко від міського шуму і машин.

   Величезною перевагою комплексу є розвинена інфраструктура самого району: магазини, спортзали, відділення банку, аптеки, дитячі садки, салони краси, дитячі центри, що розвивають. Зручна транспортна розв'язка за 300 м від будинку дозволяє безперешкодно дістатися будь-якої точки міста як на громадському транспорті, так і на своєму авто. 

Image
Image

Прибудинкова територія

     Територія буде обладнана дитячими майданчиками та зонами для відпочинку. Для зберігання авто в новому кварталі запроектований паркінг.
Steel House - відмінний варіант житла, який поєднує в собі красу і комфорт.
Мальовничу територію доповнює і практичний аспект - комфортні квартири з різними плануваннями.
   Унікальне місце та висока якість будівництва у поєднанні з більш ніж демократичною ціною на сьогоднішній день на житло в комплексі Steel House — надають такому придбанню значної інвестиційної цінності.
      

Ipad Promo

ПЕРЕВАГИ ЖК STEEL HOUSE

Сучасний комплекс

 • Сучасна технологія будівництва
 • Екологічні матеріали
 • Паркінг

Розвинена інфраструктура

 • Розважальні та освітні заклади
 • Медичні заклади, аптеки, пошта, банки, кав’ярні, ресторани, салони краси. 

Транспортна доступність

 • Лише 15 хвилин їзди на громадському транспорті і Ви в центрі міста.
 • Мережа громадського транспорту налічує більш ніж 10 маршрутів.

ОБРАТИ КВАРТИРУ В ЖК STEEL HOUSE

       Особливості
 • можливість контролювати витрати на комунальні платежі та економити на них за допомогою зручних у використанні сучасних технологій.
 • цілодобова охорона та відеоспостереження на території.
 • підземний паркінг із зарядками для електромобілів.
 • ліфти у кожному під'їзді.
    

МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ ЖИТЛОВОГО КОМПЛЕКСУ STEEL HOUSE

Готові обрати вашу квартиру в ЖК "STEEL HOUSE"?

ПЕРЕГЛЯНЬТЕ ІНШІ НАШІ ПРОЕКТИ

ЗАЛИШАЙТЕСЬ З НАМИ НА ЗВ'ЯЗКУ

Підпишіться на наші сторінки в соціальних мережах
Image
Copyright © 2021| TOPAZ. All Rights Reserved.