Image
ТОПАЗ - є будівельною компанією повного циклу створення та експлуатації об'єктів нерухомості.Основна діяльність компанії «Топаз» – створення сучасних та якісних об'єктів житлової та комерційної нерухомості.
Компанія почала свою діяльність з 2004 року.  За більш ніж 17 років компанія створила сотні тисяч метрів квадратних комерційної, житлової та промислової нерухомості, із застосуванням найсучасніших методів будівництва та технологій. Це житлові багатоповерхові будинки, офісні та торговельно-розважальні центри, спортивні комплекси та будівлі високотехнологічного промислового призначення.

 

0
Квадратних метрів нерухомості
0
Проектів
0
Співробітників
0
Років бездоганної репутації

ПРО БУДІВЕЛЬНУ КОМПАНІЮ ТОПАЗ

НАДІЙНІСТЬ

  • 17 років бездоганної репутації та досвіду
  • Власні виробничі та логістичні потужності
  • Широке регіональне охоплення

ЯКІСТЬ

  • Сучасні житлові комплеки є архітектурними перлинами, що прикрашають місто
  • Побудовані дитячі садки, школи є сучасними інноваційними закладами майбутнього 
  • Високотехнічні промислові об'єкти та якісна комерціна нерухомість

ЛІДЕРСТВО

  • Компанія ТОПАЗ є лідером будівельної галузі регіону 
  • Досягнення компанії були неодноразово підтверджені нагородами престижних вітчизняних та міжнародних конкурсів

ПОВНИЙ ЦИКЛ СТВОРЕНННЯ НЕРУХОМОСТІ

Ми не лише будуємо наші проекти, ми їх створюємо. Компанія ТОПАЗ має власний центр розробки Дизайну та Архітектури,  фінансово-економічні підрозділи, які створюють концепції наших проектів та детально опрацьовують її практичну реалізацію. Побудовані об'єкти нерухомості будівельною компанією ТОПАЗ є Архітектурною прикрасою міста. 

Будівельне об'єднання ТОПАЗ включає в себе відокремленний підрозділ по роботі з Будівельними матеріалами - Торговий дім "ТОТ БУД", який забезпечує найякіснішими будівельними матеріалами від найкращих виробників. Ми співпрацюємо лише з галузевими лідерами по якості будівельних матеріалів, які спеціалізуються на окремих видах будівельних товарів. Це є запорукою використання найякісніших будівельних матеріалів під час створення наших проектів.      

17 років професійного стажу будівництва та створення Житлової, Комерційної , Промислової нерухомості та соціальних об'єктів всеукраїнського рівня, серед них школи, дитячі садки. Ми маємо безцінний досвід створення наших Житлових Комплексів більше 17 тисяч метрів квардатних побудованої нерухомості. Поруч з цим компанія має в наявності власну всю необхідну техніку компанії ТОПАЗ для будівництва будівельних проєктів різної складності. 

ТОПАЗ Черепина 60

Будівельна компанія ТОПАЗ має відокремлені підрозділи, що займаються подальших супроводом єксплуатації збудованої нерухомості, пусконаладоженями роботами по водо-, газо-, тепло- постачання. Компанія ТОПАЗ виконує всі роботи під ключ по кожному нашому продукту нерухомості для наших клієнтів.  

ПЕРЕГЛЯНЬТЕ ІНШІ НАШІ ПРОЕКТИ

ЗАЛИШАЙТЕСЬ З НАМИ НА ЗВ'ЯЗКУ

Підпишіться на наші сторінки в соціальних мережах

Останні новини компанії

Компанія ТОПАЗ весь час реалізує сучасні соцальні та комерційні проекти,а також займається власним будівництвом. Перегляньте наші останні новини

Image
Copyright © 2021| TOPAZ. All Rights Reserved.