МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ ЖИТЛОВОГО КОМПЛЕКСУ SANTORINI

Розташування ЖК SANTORINI

       Головними перевагами ЖК SANTORINI є велика кількість зелених зон та відсутність великих підприємств. Житловий комплекс SANTORINI відрізняється зручним розташуванням, оскільки в безпосередній близькості від нього є навчальні заклади, медичні заклади, ТЦ, магазини, парк, зупинка громадського транспорту, дитячий садок, школа, паркінг. Комплекс SANTORINI добре підійде для людей, яким важлива близькість до чудової транспортної розв'язки.
    Ще однією фішкою ЖК є перспективність даного району для бізнесу та розширення. Перспектива розвитку інфраструктури дуже висока через збільшення кількості житла та населення у цьому районі.

Інфраструктура району

Школи, університети та дитячі садки
  Неподалік нового ЖК SANTORINI знаходиться школа №1. Дорога до школи займатиме 15 хвилин ходьби. Так само за 5 хвилин ходьби від ЖК знаходиться Сумський аграрний університет.
Парки та зони відпочинку
  На території ЖК будуть облаштовані ігрові дитячі майданчики, атак зони для занять спортом. Неподалік комплексу знаходиться спортивний майданчик, обладнаний тренажерами. Поряд з комплексом - ідеальне місце для прогулянок усією родиною, далеко від міського шуму та машин.
Магазини та заклади
  Поруч із комплексом розташований супермаркет, у якому є все необхідне для життя. Також є аптека і ще кілька продуктових магазинів. Пішою доступністю є аптека, стоматологічна клініка, салони краси.

Дороги та транспортні розв'язки

  ЖК розташований неподалік однієї з головних автомобільних доріг міста. Зупинка громадського транспорту знаходиться за 5 хвилин ходьби від ЖК, що дозволить швидко і комфортно дістатися потрібного району Сум. Мережа громадського транспорту налічує 10 маршрутів.
    Ви зможете скористатися зупинками на вул. Кірова. Виїзд у будь-який район міста. Дорога на вул. Кірова нова і досить широка. Біля комплексу передбачається паркінг під паркування. До того ж, у цьому районі є автомобільні гаражні кооперативи, платні криті паркування. стоматологічна клініка, салони краси.

ПЕРЕВАГИ ЖК SANTORINI

Сучасний комплекс

  • Сучасна технологія будівництва
  • Екологічні матеріали

Розвинена інфраструктура

  • Розважальні та освітні заклади, магазини та ТЦ
  • Свіже повітря та наявність зелених зон

Транспортна доступність

  • Близкість до установ
  • Мережа громадського транспорту налічує більш ніж 7 маршрутів

Готові обрати вашу квартиру в ЖК "SANTORINI"?

ПЕРЕГЛЯНЬТЕ ІНШІ НАШІ ПРОЕКТИ

ЗАЛИШАЙТЕСЬ З НАМИ НА ЗВ'ЯЗКУ

Підпишіться на наші сторінки в соціальних мережах
Image
Copyright © 2021| TOPAZ. All Rights Reserved.