Версия для печати

Автопарк компании "ТОПАЗ".Аренда

Опубликовано в Компания
Прочитано 264 раз
27
мая

Наша компанія має великий автопарк техніки,яка доступна для Вашої оренди:

Автомобіль MAN

imgonline com ua resize MzRjGPghOI5xY

Вантажопідйомість(т) – 30

Об’єм (м.куб.) – 20

Автомобіль призначений для перевезення вантажу та спеціалізованого обладнання. Цей автомобіль може використовуватися як на дорозі так і по бездоріжжю, має всі провідні колеса (повноприводна компоновка), але спроектовані вони на базі вантажівки класичної компоновки

Камаз(самоскид)

imgonline com ua Resize YtDgbZW546seuKYj

Вантажопідйомість(т) – 10,5

Об’єм (м.куб.) – 7,5

Спеціалізований вантажний автомобіль, призначений для масових перевезень насипних (або пакетних) вантажів. Масові перевезення насипних вантажів на великих будівельних об’єктах і на кар’єрних розробках. Через велику повну масу і осьові навантаження можуть перевозити вантаж по дорогах, які допускають осьове навантаження більше 100 кН на вісь.

Екскаватор JCB 3CX

IMG d468810cf3e286e4dd18879e82b93406 V

Об’єм (м.куб.) – 0,25

Це сучасні, надійні, високопродуктивні і багатофункціональні машини, призначені для ефективного вирішення завдань будь-якої складності. Розробляючи машини jcb, технологи та інженери, були націлені на створення високоефективної, маневреної і надійної машини, здатної гідно витримати не один цикл експлуатації з виконанням землерийних, вантажопідйомних і транспортувальних робіт.

Навантажувач BOBCAT S 130

IMG 1dbe4676f9065abfdddeb8cdb39e9a20 V

Вантажопідйомість(т) – 3,5

Об’єм (м.куб.) – 2

Вага машини та її розміри дозволяють віднести навантажувач Bobcat S130 до середнього класу техніки. В якості робочого органу використовується ківш, є можливість установки іншого виду обладнання, за рахунок чого розширюється сфера використання техніки. При невеликих габаритах і можливості бортового повороту, навантажувач є вельми маневреним і характеризується високими показниками вантажопідйомності.

Автомобіль ГАЗ-3302

imgonline com ua Resize ZcQ64SOglSjnRdWВантажопідйомість(т) – 2,5

Бортовий автомобіль і шасі з кабіною 1,5-тонного класу вантажопідйомності. Навантажувальна висота бортового вантажівки становить 1000 мм за рахунок застосування низькопрофільних шин, що істотно полегшує роботу з навантаження-розвантаження кузова. Передні гальма дискові з плаваючою скобою.

Автомобіль КамАЗ 5410 (сідловий тягач)

imgonline com ua Resize YtDgbZW546seuKYjВантажопідйомість(т) – 22

Об’єм (м.куб.) –  8

Кабіна — трьохмісна, цільнометалева з спальним місцем, відкидається вперед. Кабіна обладнана місцями кріплення ременів безпеки для водія та пасажирів. Сідельно-зчіпний пристрій - напівавтоматичне, з двома ступенями свободи. Привід гальм причепів - за комбінованою схемою, на гідрофікована тягачі КамАЗ-5410 - по двухпровідній схемі. Паливний бак - 250 л, масляний бак гідрофікована тягача - 37 л (масло: влітку - індустріальне 20, взимку - індустріальне 12А).

Последнее изменение Понедельник, 30 августа 2021 05:26